листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик


Geras Cunev Trgovija Berza.pdf

Објавено на: 23.05.2018 14:08:31
Документ БР.: DOC_10109-97/2018
Урнек: Јавен повик за собрание