листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за деловната 2017 година


Ревизорски извештај 2017 год.pdf

Објавено на: 28.05.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_12304-45/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи