листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


Public announcement 2018.pdf

Објавено на: 28.05.2018 13:31:55
Документ БР.: DOC_10109-100/2018
Урнек: Јавен повик за собрание