листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

МАКОТЕКС - Предлог одлуки за Собрание на акционери


Предлог-одлуки за годишно собрание 2018 година.pdf

Објавено на: 28.05.2018 14:32:50
Документ БР.: DOC_13285-66/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери