листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за  2017 година

Консолидиран ревизорски извештај за 2017 година


13. Ревизорски извештај 2017.pdf
14. Консолидиран ревизорски извештај 2017.pdf

Објавено на: 29.05.2018 09:05:12
Документ БР.: DOC_12304-47/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи