листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Објава за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери Теал Ад Тетово


Javen povik za sobranie Teal 29.06.2018.doc

Објавено на: 29.05.2018 14:26:37
Документ БР.: DOC_10109-105/2018
Урнек: Јавен повик за собрание