листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки Собрание од 29.05.2018 год.


Drugi_odluki_sobranie_29052018.pdf

Објавено на: 29.05.2018 14:51:02
Документ БР.: DOC_12283-48/2018
Урнек: Други одлуки од собрание