листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Усвоен годишен извештај за работењето за 2017 год. 


Godisen_izvestaj_2017.pdf
Godisen_izvestaj_2017.pdf

Објавено на: 29.05.2018 15:04:50
Документ БР.: DOC_10191-275/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации