листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание 29.05.2018


IMG.pdf

Објавено на: 30.05.2018 08:40:08
Документ БР.: DOC_12283-50/2018
Урнек: Други одлуки од собрание