листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи 2017

Годишен извештај 2017


revizorski izvestaj 2017.pdf
известај17od.doc

Објавено на: 30.05.2018 08:40:16
Документ БР.: DOC_12304-49/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи