листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето на ЗК Пелагонија ад Битола за деловната 2017 година 


Годишен извештај 2017 ЗК Пелагонија ад Битола.doc.doc

Објавено на: 30.05.2018 08:47:53
Документ БР.: DOC_10191-277/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации