листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран биланс на успех 01.01.2018-31.03.2018 - Топлификација АД


Консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2018.xlsx

Објавено на: 30.05.2018 08:46:26
Документ БР.: DOC_12294-115/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.