листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола за деловната 2017 година 


Ревидиран Финансиски Извештај 2017 ЗК Пелагонија.pdf
Ревидиран консолидиран Извештај за ЗК Пелагонија ад Битола за 2017 година.pdf

Објавено на: 30.05.2018 08:52:11
Документ БР.: DOC_12304-50/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи