листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување на финансисиските резултати 01.01.2018-31.03.2018 - Топлификација АД


Образложение за остварените консолидирани резултати за период Јануари-Март 2018 година.pdf

Објавено на: 30.05.2018 08:46:31
Документ БР.: DOC_10191-276/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации