листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ОДЛУКИ ОД ГОДИШНО СОБРАНИЕ НА ВЕТЕКС АД ВЕЛЕС ОДРЖАНО НА ДЕН 29,05,2018 ГОДИНА


ODLUKI od Sob za 2017 BERZA.doc

Објавено на: 30.05.2018 10:04:51
Документ БР.: DOC_12283-51/2018
Урнек: Други одлуки од собрание