листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран неревидиран извештај 01.01.-30.03.2018


Консолидиран неревидиран - 3 Месечен СД.xls

Објавено на: 30.05.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_12294-118/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.