листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи 


rev.1.pdf
rev.2.pdf
rev.3.pdf
rev.4.pdf

Објавено на: 30.05.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_12304-51/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи