листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај на Фершпед АД Скопје за 2017 година и Годишен извештај за работењето на Група Фершпед за 2017 година


II.1.3 Godisen Izvestaj za rabotenjto na Fersped AD 2017.pdf
II.5.3 Izvestaj za rabota 2017 Grupa Fersped.pdf

Објавено на: 30.05.2018 15:30:00
Документ БР.: DOC_10191-281/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации