листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран БУ  01.01-31.03.2018 година


Образложение кон консолидираниот Биланс на успех 01.01-31.03.2018 година.docx

Објавено на: 30.05.2018 15:30:00
Документ БР.: DOC_10191-282/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации