листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки донесени на собрание на акционери одржано на 30,05,2018 година


Odluka 1.pdf
Odluka 2.pdf
Odluka 3.pdf
Odluka 4.pdf
Odluka 5.pdf
Odluka 6.pdf
odluka 7.pdf
Odluka 8.pdf

Објавено на: 30.05.2018 14:50:38
Документ БР.: DOC_12283-56/2018
Урнек: Други одлуки од собрание