листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 39 од Правилата за котација го објавуваме следново:

Известување за голема зделка од Тутунски комбинат АД Прилеп во врска со одр?ано собрание на акционери на ден 30.05.2018г


Известување за голема зделка 30.05.2018.doc

Објавено на: 30.05.2018 14:51:56
Документ БР.: DOC_26452-2/2018
Урнек: Голема зделка