листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за избор на член на Одбор на директори на ТК АД Прилеп


odluka za izbor na clen.doc

Објавено на: 30.05.2018 14:53:43
Документ БР.: DOC_12285-28/2018
Урнек: Измени во органи на управување