листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај од Тутунски комбинат АД Прилеп за деловната 2017г.


Tutunski_Kombinat_AD_31.12.2017_FINAL_mk(1).pdf

Објавено на: 30.05.2018 14:54:03
Документ БР.: DOC_12304-52/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи