листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за усвојување ревизорскиот извештај од назначениот овластен ревизор за 2017год.


Odluka za usvojuv.na Revizorski izvestaj od 2017god..doc

Објавено на: 30.05.2018 15:13:29
Документ БР.: DOC_12283-57/2018
Урнек: Други одлуки од собрание