листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за назначување на овластен ревизор за вршење ревизија за 2018год.


Odluka za naznacuv. na Revizor za 2018 god..doc

Објавено на: 30.05.2018 15:13:47
Документ БР.: DOC_12283-58/2018
Урнек: Други одлуки од собрание