листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за усвојување на Годишна сметка и Годишниот извештај за работење на друштвото за деловната 2017год.


Odluka za usvojuv.na God.smet.Izves.za 2017 god..doc

Објавено на: 30.05.2018 15:14:01
Документ БР.: DOC_12283-59/2018
Урнек: Други одлуки од собрание