листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

odluki od godisno sobranie 2017 godina


odluki od sobranie 2017.pdf

Објавено на: 31.05.2018 10:03:02
Документ БР.: DOC_12283-65/2018
Урнек: Други одлуки од собрание