листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

.


Извештај на XXII седница на Собрание на акционери на Макпетрол АД.pdf

Објавено на: 01.06.2018 08:34:31
Документ БР.: DOC_13285-70/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери