листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revidiran godisen izvestaj Sileks AD za 2017 godina


Revidirana zavrsna Sielks AD 2017.pdf

Објавено на: 06.06.2018 13:38:02
Документ БР.: DOC_12304-67/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи