листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revidiran konsolidioran izvestaj Sileks AD za 2017 godfina


Revidirana konsolidirana zavrsna Sileks AD 2017.pdf

Објавено на: 06.06.2018 13:37:59
Документ БР.: DOC_12304-66/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи