листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Zapisnik od godisno sobranie na Sileks AD 2017


zapisnik od godisno sobranie 2017.pdf

Објавено на: 31.05.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_12283-66/2018
Урнек: Други одлуки од собрание