листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираните финансиски извештаи за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола 31.03.2018


Образложение кон консолидираните финансиски извештаи за Групацијата ЗК Пелагонија со 31.03.2018.doc

Објавено на: 31.05.2018 13:13:19
Документ БР.: DOC_10191-286/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации