листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери на АД Струмичко Поле


Odluka za izbor na ovlastena revizorska kuka.pdf
Odluka za odobruvanje na rabota.pdf
Odluka za raspredelba na dobivka(1).pdf
Odluka za usvojuvanje na izvestajot.pdf
Odluka za usvojuvanje na izves. od ovlasten revizor.pdf
Odluka za usvojuvanje na zavrsna smetka.pdf

Објавено на: 31.05.2018 13:15:08
Документ БР.: DOC_12283-67/2018
Урнек: Други одлуки од собрание