листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизија на финансиски извештаи на АД Струмичко Поле


revizija.PDF
mislenje od revizor.PDF

Објавено на: 31.05.2018 13:15:14
Документ БР.: DOC_12304-55/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи