листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2017до31.12.2017год.


Finalen Izvestaj Slavej AD - 2017-s.pdf

Објавено на: 31.05.2018 14:01:12
Документ БР.: DOC_12304-56/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи