листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.18


Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01.- 31.03.2018.xlsx

Објавено на: 31.05.2018 14:47:02
Документ БР.: DOC_12294-123/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.