листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ.pdf

Објавено на: 01.06.2018 08:35:08
Документ БР.: DOC_12283-68/2018
Урнек: Други одлуки од собрание