листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери 31.05.2018


Одлуки од собрание на акционери 31.05.2018.pdf

Објавено на: 01.06.2018 09:46:10
Документ БР.: DOC_12283-69/2018
Урнек: Други одлуки од собрание