листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука за откуп на сопствени акции 31.05.2018


Одлука за стекнување на сопствени акции со откуп 31.05.2018.pdf

Објавено на: 01.06.2018 09:46:15
Документ БР.: DOC_12291-24/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции