листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

.


Одлука за распоредување на добивката по Годишната сметка на ОИЛКО за 2017 година.pdf

Објавено на: 04.06.2018 08:20:37
Документ БР.: DOC_12287-25/2018
Урнек: Распределба на добивка