листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.05 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

.


Цена на дивиденда по акција на ОИЛКО КДА Скопје.pdf

Објавено на: 04.06.2018 08:51:41
Документ БР.: DOC_10187-17/2018
Урнек: Дивиденден Календар