листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 2017


РЕВИДИРАН ФИНАНСОВ ИЗВЕШТАЈ.pdf

Објавено на: 04.06.2018 13:39:53
Документ БР.: DOC_12304-60/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи