листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИДИРАНИ  КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 


РЕВИДИРАН КОНСОЛИДИРАН ФИНАНСОВ ИЗВЕШТАЈ.pdf

Објавено на: 04.06.2018 13:39:55
Документ БР.: DOC_12304-61/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи