листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од Собрание 05.06.2018


Други одлуки од Собрание-05.06.2018.pdf

Објавено на: 05.06.2018 15:40:48
Документ БР.: DOC_12283-76/2018
Урнек: Други одлуки од собрание