листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за измни на членови на Одбор на директори -05.06.2018


Одлука за измена на членови на Одбор на директори.pdf

Објавено на: 05.06.2018 15:45:19
Документ БР.: DOC_12285-29/2018
Урнек: Измени во органи на управување