листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката за 2017 година 


Одлука за рспределба на добивка за 2017 година.pdf

Објавено на: 05.06.2018 15:46:28
Документ БР.: DOC_12287-26/2018
Урнек: Распределба на добивка