листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределување на добивката за 2017 година


4. Одлука за распределување на добивката за 2017 година.pdf

Објавено на: 05.06.2018 15:55:14
Документ БР.: DOC_12287-27/2018
Урнек: Распределба на добивка