листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Ги објавуваме предлог на одлуките за Собранието на акционери кое ќе се одржи на ден 25.06.2018 година.


predlog odluki sobranie na akcioneri 25.06.2018.pdf

Објавено на: 06.06.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_13285-72/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери