листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизороски и годишен извештај за Стокопромет АД за 2017 година


Stokopromet 2017 Revidirani Finansiski Izvestai.pdf

Објавено на: 08.06.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_12304-75/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи