листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Odluka za steknuvanje sopstveni akcii.pdf

Објавено на: 11.06.2018 08:39:03
Документ БР.: DOC_12291-26/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции